wybierz język

NEWSLETTER
Wypełnij i kliknij Wyślij
WŁAŚCICIEL PORTALU

A A A
Poleć znajomemu
Przed wysłaniem prosimy uważnie sprawdzić,czy email adresata został podany poprawnie.

Jeśli zawiera błędy (literówki, polskie znaki itp.), wiadomość nie dojdzie ...
Adresat (email):
Nadawca:
Treść wiadomości:
Wyślij
01 listopada 2014, autor: publicon
Promocja dla pasjonatów Zieleńca: darmowy karnet dołączany do noclegów

Zieleniec już dziś zachęca do dłuższego skorzystania z uroków zimy. Na wszystkich, którzy zdecydują się na kilkudniowy pobyt w ośrodku w niskim sezonie, przygotowano darmowy karnet na wyciągi.

Malowniczo położony ośrodek narciarski ma kolejną niespodziankę dla narciarzy i snowboardzistów. Osoby, które zarezerwują minimum 5 noclegów w jednym z pensjonatów biorących udział w akcji, otrzymają bezpłatny karnet na korzystanie z uroków jednego z największych w Kotlinie Kłodzkiej ośrodka narciarskiego. Promocja dotyczy osób, które zarezerwują nocleg w okresie od początku sezonu do 24 grudnia oraz po 2 marca do końca sezonu.

Zimowa jazda na wszystkich wyciągach

W tym roku Zieleniec wprowadził jeden karnet na wszystkie wyciągi. Dzięki temu narciarze i snowboardziści będą mogli korzystać z zimowych atrakcji Zieleńca na ponad 21 kilometrach tras.

Karnet na wszystkie wyciągi to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na amatorów sportów zimowych w zbliżającym się sezonie. Za kilka tygodni ruszy nowa kolej kanapowo-gondolowa, która znacznie uatrakcyjni pobyt na stoku. Istnieje także możliwość zakupienia karnetów jeszcze przed sezonem, w promocyjnych cenach.

Więcej na ten temat można przeczytać na stronie internetowej ośrodka.

***

Zieleniec, położony na wysokości ok. 950 m. n.p.m., jest największym ośrodkiem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej (jednym z większych w Sudetach). Stanowi dzielnicę Dusznik-Zdroju. Panuje tam specyficzny mikroklimat (jedyny taki w Polsce), zbliżony do alpejskiego. Ze względu na szczególny układ ciśnieniowy mas powietrza, tutejszy mikroklimat wymusza na organizmie ludzkim zwiększenie produkcji czerwonych ciałek krwi, co w efekcie znacznie poprawia samopoczucie. Północne stoki Zieleńca, doskonałe tereny narciarskie oraz duża ilość opadów w okresie zimowym (1300 mm w ciągu roku, z czego 40% przypada na okres od listopada do marca) sprawiają, że śnieg leży w Zieleńcu blisko 150 dni.

POLECAMY NA DZISIAJ
Brak Imprez w dniu dzisiejszym
PARTNERZY
WERSJE JĘZYKOWE:
© 2010 copyright - DOT.org.pl, email: redakcja@dolnyslask.info.pl    |    redakcja    |    napisz do nas    |    reklama w serwisie    |    patronaty medialne