wybierz język

NEWSLETTER
Wypełnij i kliknij Wyślij
WŁAŚCICIEL PORTALU

A A A
Poleć znajomemu
Przed wysłaniem prosimy uważnie sprawdzić,czy email adresata został podany poprawnie.

Jeśli zawiera błędy (literówki, polskie znaki itp.), wiadomość nie dojdzie ...
Adresat (email):
Nadawca:
Treść wiadomości:
Wyślij
20 sierpnia 2011, autor: red.
Kuźniczysko - Trzebnica 15 km

Kuźniczysko jest wsią położoną 12 km na północ od Trzebnicy. Wieś leży na skraju wielkiego kompleksu lasów milickich, oraz jednego z największych w Europie zespołu stawów hodowlanych z unikalnym rezerwatem ptactwa wodnego.

Wszystko to stwarza doskonałe warunki czynnej rekreacji ze szczególnym uwzględnieniem grzybobrania i wędkowania. Ośrodek jest bazą organizacyjno-treningową Powiatowego Uczniowskiego Klubu Jeździeckiego “Gozdawa”.

Gospodarstwo zajmuje się wyłącznie hodowlą koni sportowych oraz sportem jeździeckim i rekreacją konną. Posiadamy konie startujące w sporcie jak i konie przeznaczone wyłącznie do nauki jazdy i rekreacji konnej. Konie dobrane są pod względem cech użytkowych i psychicznych tak, że gwarantują pełne bezpieczeństwo jeźdźcom.

W ciągu ośmiu lat działalność Ośrodka Jeździeckiego Gozdawa nie odnotowaliśmy wypadków jeździeckich. Uczestnicy jazd i obozów są ubezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków. Ponad 11ha. zajmują pastwiska, wybiegi i place treningowe. Posiadamy zaplecze rekreacyjne: miejsce na ognisko i grilowanie.

W budynku znajduje się 15 miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych wraz z pełnym zapleczem sanitarnym. Zapewniamy pełne wyżywienie. Do dyspozycji Gości duża biblioteka, fonoteka, sala kominkowa, sala TV. Ośrodek czynny jest cały rok.

konie  dolny śląsk  Trzebnica  Kuźniczysko
POLECAMY NA DZISIAJ
Brak Imprez w dniu dzisiejszym
PARTNERZY
WERSJE JĘZYKOWE:
© 2010 copyright - DOT.org.pl, email: redakcja@dolnyslask.info.pl    |    redakcja    |    napisz do nas    |    reklama w serwisie    |    patronaty medialne