wybierz język
Verde Montana Hotel
12 maja 2011, autor: Convention Bureau
Hotel Verde Montana to nowy obiekt w centrum uzdrowiska - Kudowie Zdrój - położonego w połowie drogi z Wrocławia do Pragi. Otoczenie - lasy i Park Narodowy Gór Stołowych - gwarantują ciszę i spokój. Hotel oferuje 8 wyposażonych sal konferencyjnych (największa zapewni 300 miejsc), centrum SPA, które może stanowić część imprezy typu incentive.
Mercure Jelenia Góra
12 maja 2011, autor: Convention Bureau
Hotel mieści się w Jeleniej Górze u podnóża najwyższego pasma górskiego na Dolnym Śląsku - Karkonoszy, nieopodal granicy polsko - czeskiej. Hotel Mercure Jelenia Góra stanowi dogodny punkt, by zatrzymać się tu podczas wycieczek - także narciarskich. Obiekt dysponuje 30 pokojami jednoosobowymi, 132 pokojami dwuosobowymi oraz 4 apartamentami. Wszystkie pokoje są ładnie urządzone, posiadają łazienki, mini barki, telewizory oraz telefony. Hotel oferuje klimatyzowane i profesjonalnie przygotowane sale konferencyjne - największa z nich zapewni 240 miejsc w ustawieniu teatralnym.
Hotel Alpejski
12 maja 2011, autor: Convention Bureau
Hotel Alpejski to nowy obiekt mieszczący się w górskim kurorcie - Karpaczu. Położony w zielonej i spokojnej dzielnicy miasta, w pobliżu górskiego potoku, wyróżnia się tyrolską architekturą. Drewniane sufity tworzą niepowtarzalny klimat zarówno podczas wypoczynku jak i organizowanych tu spotkań biznesowych. Darmowy internet dostępny jest w całym hotelu. Sala konferencyjna, wyposażona w sprzęt audiowizualny, jest w stanie pomieścić do 60 osób. Obiekt oferuje również możliwość wypoczynku i relaksu w hotelowym SPA .
Hotel Bornit
12 maja 2011, autor: Convention Bureau
Hotel Bornit położony 700 metrów nad poziomem morza u podnóża Szrenicy, jest jedynym 4-gwiazdkowym obiektem w tej części Karkonoszy. Bornit gwarantuje 176 miejsc noclegowych, 6 sal konferencyjnych oraz liczne atrakcje - centrum odnowy biologicznej wraz z basenem, saunę i salon masażu. Obiekt ten to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, szkoleń oraz imprez integracyjnych.
Qubus Hotel Legnica
12 maja 2011, autor: Convention Bureau
Qubus Hotel Legnica położony w samym centrum Legnicy, jedynie 60 km od Wrocławia, jest jednym z największych obiektów konferencyjnych Dolnego Śląska, z możliwością zorganizowania konferencji na 1000 osób. Hotel może zakwaterować do 420 gości w 220 w pełni wyposażonych pokojach z dostępem do internetu. W Hotelu znajduje się dziewięć klimatyzowanych sal konferencyjnych (o pow. od 25 m kw. do 1023 m kw.). Dzięki systemowi przesuwanych ścian sale można łączyć lub dzielić. W hotelu znajdują się również restauracja, bar oraz fitness club.
Zamek Karpniki
Zamek Karpniki znajduje się w miejscowości Karpniki, na terenie Rudawskiego Parku Krajobrazowego, niedaleko Jeleniej Góry.
Zamek Bolków
Zamek Bolków góruje nad doliną rzeki Nysy Szalonej. Zbudowany jest na wzgórzu położonym na wysokości 396 m n.p.m.
Zamek Czocha
Zamek Czocha położony jest na wzniesieniu na wrzynającym się w dolinę rzeki Kwisy skalnym cyplu, malowniczo górując nad rzeczną doliną.
Pałac w Łomnicy
Pałac położony jest w miejscowości Łomnica, w Kotlinie Jeleniogórskiej, w samym sercu Doliny Pałaców i Ogrodów.
Pałac Krasków
Pałac Krasków położony jest w powiecie świdnickim, na terenie gminy Marcinowice.
POLECAMY NA DZISIAJ
Brak Imprez w dniu dzisiejszym
PARTNERZY
WERSJE JĘZYKOWE:
© 2010 copyright - DOT.org.pl, email: redakcja@dolnyslask.info.pl    |    redakcja    |    napisz do nas    |    reklama w serwisie    |    patronaty medialne