wybierz język
Piechowice - Grzybowiec - Jagniątków - ŻÓŁTY
19 sierpnia 2011, autor: red.
Malownicza trasa interesujące przejście przez najbardziej zach. część Pogórza Karkonoskiego do ważnego ośrodka ruchu turystycznego w zach. Karkonoszach i punktu wyjściowego kilku szlaków wyprowadzających w ich najwyższe partie.
Jagniątków - Michałowice - Piechowice CZERWONY
19 sierpnia 2011, autor: red.
Szlak odkrywa wspaniałą panoramę Karkonoszy z pięknie wyeksponowanymi Śnieżnymi Kotłami. Rozproszona zabudowa, łagodny klimat, nasłonecznione stoki i piękny górski pejzaż czynią Jagniątków jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości Karkonoszy.
Michałowice - Trzy Jawory - Przełęcz pod Śmielcem - NIEBIESKI
19 sierpnia 2011, autor: red.
Długi i monotonny, ale najkrótszy szlak wyprowadzający na główny grzbiet Karkonoszy. Może być również potraktowany jako dojście do Ścieżki Nad Reglami.
Hala Szrenicka - Pielgrzymy ZIELONY
19 sierpnia 2011, autor: red.
Ze schroniska na Hali Szrenickiej lekko wznosimy się stokiem Szrenicy, przecinając trasę nartostrady "Lollobrygida" i dochodzimy po 15 min do skrzyżowania ze znakami czarnymi.
Sobieszów - Zbójeckie Skały - Chojnik CZARNY
19 sierpnia 2011, autor: red.
Bardzo atrakcyjne podejście do ruin warowni na Chojniku pn. stokiem wzniesienia, wśród różnorodnych form skalnych.
Sobieszów - Piekielna Dolina - Przeł. Żarska - Chojnik CZERWONY-ZIELONY-CZARNY
19 sierpnia 2011, autor: red.
Tras malownicza, choć mało uczęszczane podejście lasem wśród ogromnych bloków granitowych Głazowiska i skalistym pd. stokiem Chojnika na jego wierzchołek.
Sosnówka Dolna - Dobre Źródło pod Grabowcem - Czoło - Karpacz Górny ŻÓŁTY
19 sierpnia 2011, autor: red.
Urozmaicona, przyjemna wędrówka przez łąki i lasy Pogórza Karkonoskiego do centrum ruchu turystycznego we wsch. Karkonoszach.
Przesieka - Przełęcz Karkonoska NIEBIESKI
19 sierpnia 2011, autor: red.
Długie i monotonne, odcinkami strome podejście wygodną asfaltową drogą na główny grzbiet Karkonoszy, do schr. PTTK "Odrodzenie".
Przesieka - wod. Podgórnej - Borowice - Karpacz ZIELONY NIEBIESKI
19 sierpnia 2011, autor: red.
Łatwa, interesująca krajoznawczo trasa łącząca dwa popularne wczasowiska Pogórza Karkonoskiego z głównym centrum turystycznym wsch. części Karkonoszy.
Przesieka - dolina Myi - Karpacz Górny ZIELONY
19 sierpnia 2011, autor: red.
nteresująca i obfitująca w ciekawostki przyrodnicze trasa południowymi stokami głównego Grzbietu Karkonoszy. Wzdłuż trasy liczne skałki.
POLECAMY NA DZISIAJ
Brak Imprez w dniu dzisiejszym
PARTNERZY
WERSJE JĘZYKOWE:
© 2010 copyright - DOT.org.pl, email: redakcja@dolnyslask.info.pl    |    redakcja    |    napisz do nas    |    reklama w serwisie    |    patronaty medialne