wybierz język
Trasy turystyczne

NEWSLETTER
Wypełnij i kliknij Wyślij
WŁAŚCICIEL PORTALU

A A A
Poleć znajomemu
Przed wysłaniem prosimy uważnie sprawdzić,czy email adresata został podany poprawnie.

Jeśli zawiera błędy (literówki, polskie znaki itp.), wiadomość nie dojdzie ...
Adresat (email):
Nadawca:
Treść wiadomości:
Wyślij
04 lipca 2017, autor: red.
Szlak Kulinarny Smaki Dolnego Śląska

Mało jest przyjemności, którym tak chętnie się poddajemy i jeszcze nigdy nam się to nie nudzi. To zajęcie na całe życie! 

Jednocześnie ciągle jesteśmy otwarci na nowe doznania i pomysły. Eksperymentujemy, kolekcjonujemy, ciągle smakujemy. Wydaje się, że w tym obszarze ciągle wszystko jest przed nami. I co najważniejsze to chyba jedyna dziedzina, którą każdy, dosłownie każdy, jest zainteresowany i otwarty na nowe doznania. 
Na tych fundamentach musimy zbudować solidną markę. Liczy się z tu z jednej strony najwyższa jakość oferty ale także kompleksowe wsparcie promocyjne i spójność wizerunku w różnych obszarach. W pierwszym etapie zajmiemy się budową satysfakcjonującej oferty poprzez rozpoznanie i weryfikację tego obszaru. W drugim stworzymy katalog produktów, zadbamy o spójną linię komunikacji i wdrożymy to w obszarze promocji turystycznej regionu . Bardzo ważne jest dla nas aby wszyscy dostrzegli szansę jaka jest przed nami. To zadanie dla każdego podmiotu z tego obszaru a kluczowa jest koordynacja tego zadania.

 

Naszym głównym celem jest zbudowanie silnej regionalnej marki integrującej najważniejsze obszary związane z „turystyką kulinarną” w oparciu o realizację działań zewnętrznych i wewnętrznych takich jak promocja Dolnego Śląska, produktów regionalnych i turystyki, budowanie świadomości ekologicznej, zapewnienie gwarancji oferty na najwyższym poziomie, budowa płaszczyzny wymiany doświadczeń oraz wsparcie logistyczne i szkoleniowe producentów.
Członkami szlaku mogą zostać podmioty działające w szeroko pojętej dolnośląskiej kulinarnej branży turystycznej posiadające certyfikat jakości przyznawany przez krajowe lub międzynarodowe organizacje certyfikujące. Podmioty nie posiadające certyfikatu wymienionego powyżej poddadzą się certyfikacji komisji weryfikacyjnej powoływanej przez Dolnośląską Organizację Turystyczną.

W szczególności mogą to być restauracje, inne punkty gastronomiczne, obiekty usług hotelarskich, sprzedawcy detaliczni i stowarzyszenia sprzedające produkty tradycyjne i regionalne, przetwórcy żywności regionalnej, rolnicy, ogrodnicy, przedsiębiorstwa rybackie.
Członkowie szlaku muszą być zarejestrowani na terenie województwa dolnośląskiego oraz przestrzegać obowiązujących przepisów prawnych w tym prawa żywnościowego oraz posiadać ofertę dla potencjalnego turysty.
www.smakidolnegoslaska.pl  

POLECAMY NA DZISIAJ
Brak Imprez w dniu dzisiejszym
PARTNERZY
WERSJE JĘZYKOWE:
© 2010 copyright - DOT.org.pl, email: redakcja@dolnyslask.info.pl    |    redakcja    |    napisz do nas    |    reklama w serwisie    |    patronaty medialne