wybierz język
Hotel Bornit
12 maja 2011, autor: Convention Bureau
Hotel Bornit położony 700 metrów nad poziomem morza u podnóża Szrenicy, jest jedynym 4-gwiazdkowym obiektem w tej części Karkonoszy. Bornit gwarantuje 176 miejsc noclegowych, 6 sal konferencyjnych oraz liczne atrakcje - centrum odnowy biologicznej wraz z basenem, saunę i salon masażu. Obiekt ten to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, szkoleń oraz imprez integracyjnych.
Qubus Hotel Legnica
12 maja 2011, autor: Convention Bureau
Qubus Hotel Legnica położony w samym centrum Legnicy, jedynie 60 km od Wrocławia, jest jednym z największych obiektów konferencyjnych Dolnego Śląska, z możliwością zorganizowania konferencji na 1000 osób. Hotel może zakwaterować do 420 gości w 220 w pełni wyposażonych pokojach z dostępem do internetu. W Hotelu znajduje się dziewięć klimatyzowanych sal konferencyjnych (o pow. od 25 m kw. do 1023 m kw.). Dzięki systemowi przesuwanych ścian sale można łączyć lub dzielić. W hotelu znajdują się również restauracja, bar oraz fitness club.
POLECAMY NA DZISIAJ
Brak Imprez w dniu dzisiejszym
PARTNERZY
WERSJE JĘZYKOWE:
© 2010 copyright - DOT.org.pl, email: redakcja@dolnyslask.info.pl    |    redakcja    |    napisz do nas    |    reklama w serwisie    |    patronaty medialne