wybierz język
Wokół  Kłodzkiej Twierdzy
13 stycznia 2011, autor: red.
Wokół kłodzkiej twierdzy (ok. 2,5 km)
Duszniki Zdrój - Rezerwat Torfowisko pod Zieleńcem
19 sierpnia 2011, autor: red.
Plac Warszawy (szlak niebieski) do Rozdroża pod Bieścem (3 godz. 5 min.), od Rozdroża szlak zielony do rezerwatu (45 min.)
Polanica Zdrój – Zieleniec (II) ŻÓŁTY
20 sierpnia 2011, autor: red.
W centrum Polanicy znajdują się znaki informujące o dojściu do szlaku. Możemy przejść całą trasę za jednym razem bądź zwiedzić osobno południowy i północny jej fragment, co jest wskazane dla osób niezaprawionych w chodzeniu.
Polanica Zdrój - Zieleniec (I) ZIELONY
20 sierpnia 2011, autor: red.
Wycieczkę zaczynamy spod Biura Promocji Miasta w Polanicy Zdroju.
Szlakiem wód Starego Zdroju - traktem Św. Jerzego
19 sierpnia 2011, autor: red.
Spacer przez najstarszą, a zarazem najciekawszą część lądeckiego zdroju, pośród ciepłych źródeł wód mineralnych, obok zakładów przyrodoleczniczych, w których wykorzystuje się do zabiegów przede wszystkim właściwości lecznicze lądeckich ciepłych wód radoczynnych, fluorkowych, siarczkowych jest prawdziwą przyjemnością.
Trasa z Lądka Zdroju do Lutyni
19 sierpnia 2011, autor: red.
Trasa prowadzi z Lądka Zdroju do Lutyni wzdłuż Doliny Lutego Potoku;dalej przez urokliwy Skalny Wąwóz do wsi Wrzosówka. Następnie wspina się na Borówkową Górę, skąd trawesując zboczami Strzybnika i Modzela, powraca do miasta.
Lądek Zdrój: Trasa im. Johna Quincy Adamsa
19 sierpnia 2011, autor: red.
Trasa wiedzie leśnymi promenadami. Z ul. Kościuszki (na wysokości parkingu za hotelem Elyssium) skręcamy w lewo w drogę leśną. Dolna Promenada mijamy źródło Józefiny, a następnie dochodzimy do Skał Małe Sztolne.
Lądek Zdrój: Trasa im. Marii Sierpińskiej
19 sierpnia 2011, autor: red.
Trasa wiedzie ul. Kościuszki w kierunku Stronia Śląskiego. Dochodzimy nią do małego parkingu pod lasem, gdzie skręcamy w lewo w dróżkę leśną, która pnie się przecinając kolejne ścieżki dochodząc ostatecznie do Skalnego Zęba.
Lądek Zdrój: Trasa im. Królewny Marianny Orańskiej
19 sierpnia 2011, autor: red.
Trasa prowadzi ul. Kościuszki, następnie skręca w lewo przy parkingu strzeżonym w stronę Arboretum.
Lądek Zdrój: Trasa im. Oskara Kolberga
19 sierpnia 2011, autor: red.
Trasa wiedzie ul. Leśną w kierunku lasu, na rozdrożu wybieramy lewą ścieżkę, następnie przecinamy dwukrotnie dukty leśne.
POLECAMY NA DZISIAJ
Brak Imprez w dniu dzisiejszym
PARTNERZY
WERSJE JĘZYKOWE:
© 2010 copyright - DOT.org.pl, email: redakcja@dolnyslask.info.pl    |    redakcja    |    napisz do nas    |    reklama w serwisie    |    patronaty medialne